Hakkımızda

Merkezi İstanbul'da bulunan MayaNet, 1994 yılında İnternet Servis Sağlayıcı olarak hizmet vermeye başlayan Türkiye'deki ilk kuruluşlardan olmuştur.


Şirketimiz, her geçen gün kazandığı tecrübe, yenilikçi, gelişime açık vizyonu ve yarattığı katma değerli hizmetleri sayesinde ülkemizin lider servis sağlayıcı şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 1994 yılında yola çıkan ve hep ilkleri gerçekleştiren MayaNet yine aynı dönemde ilk defa internet sektörüne giriş yapan Türkiye’deki öncü ISS den biri olmuştur. 

Şirketimiz, ulusal ve uluslararası internet omurgalarına iki ayrı noktadan toplam 2Gb port kapasitesi ve 500 Mbit aktif bant genişliği ile Türkiye’nin en yüksek kapasiteli çıkış hızına sahip ISS firmalarından biridir. 

1994 da öncelikle kendi iç grup şirketler için kurduğu datacenter birimini daha sonra profesyonel bir zemine taşıyarak kurumsal şirketlere hizmet vermeye başlamıştır. Bugün bünyesinde barındırdığı geniş müşteri portföyü ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

MayaNet, bir ISP olmasının yanısıra bünyesinde barındırdığı uzman ekibiyle, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, yatırım gerektiren özverili Ar-Ge çalışmalarıyla ve kendi sektöründe iş birliği yaptığı ulusal ve uluslararası partnerlik anlaşmaları vasıtasıyla aynı zamanda entegratör bir teknoloji şirketidir. Dolayısıyla, tüm kurumsal müşterilerine kablolama alt yapısından network dizaynına, sistem odası projelendirmeden özel yazılım hizmetlerine kadar anahtar teslimi kurumsal projeler üretmektedir. 

MayaNet, hem bir İnternet Servis Sağlayıcı hem de entegratör bir teknoloji şirketi olmanın avantajı ile, bölgedeki ve Türkiye’deki kurumsal müşterilerine teknoloji danışmanlığı yapabilmekte, ihtiyaç duyulan en kısa süre içerisinde yeni projeler üretip teknik destek verebilmekte ve müşteri iç network yapısı dahilinde ortaya çıkabilecek olası tüm teknik problemleri profesyonel ekibiyle hızlı bir şekilde giderebilmektedir. 

Doğru teşhis, doğru strateji, doğru proje, zamanında kurulum, hızlı müdahale ve sonucunda verimli işletmeler ve hedefiyle “Müşteri Memnuniyeti” şirketimizin odak noktasıdır. 

Sunduğu hizmetlerde yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan MayaNet, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, doğru ve ekonomik çözümleri hizmetinize sunmayı hedeflemiştir. Sunulan servislerin kalitesi kadar, hizmet çerçevesinde verilen destek, müşteri portföyündeki artış ile paralel olarak geliştirilen sunucu altyapısı ile müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına yanıt verebilmek, MayaNet olarak birinci önceliğimizdir.

 

MayaNet  
WorkGroup