3CX Telefon Sistemi

Windows için IP PBX – 3CX VOIP Telefon Sistemi

Geleneksel PBX donanımının yerini alan yazılım tabanlı bir IP PBX’tir. 3CX’in VOIP Santral’i özel olarak Microsoft Windows için geliştirilmiştir ve kullanımı kolay hale getiren ve herhangi bir SIP telefon (yazılım veya donanım) kullanmaya imkan veren SIP standardına dayanır. Yazılım tabanlı bir IP PBX’in sayısız yararları vardır:

  • Ayrı bir telefon kablolamasına ihtiyaç yoktur – telefonlar bilgisayar ağını kullanır.
  • Web-tabanlı konfigürasyon arayüzü sayesinde kurulması & kullanımı daha kolaydır.
  • IP PBX tabanlı bir yazılım donanım tabanlı bir PBX’ten çok daha ucuzdur.
  • Çalışanlar kablolama ya da VOIP Santral konfigürasyonunda herhangi bir değişiklik gerektirmeksizin ofislerini taşıyabilirler.
  • Tek bir satıcıya bağlanmak yerine, pek çok SIP tabanlı donanım telefonları arasında bir seçim yapın.
  • VOIP Cihazlarını kullanarak standart PSTN aracılığıyla telefonla Arama Yapın & Aranın
  • Herhangi bir SIP VOIP servisini veya WAN’ı kullanarak telefon görüşme maliyetlerini azaltın.

Windows için yazılım tabanlı IPPBX ile kısıtlamaları kaldırın

Çalışanların ve IT yöneticilerinin verimliliğini daha az maliyetle artırmanın yolu açık standart bir IPPBX’i değiştirmek veya pahalı telefon sisteminden kurtulmaktır. Çalışanların mobilitesini sağlayarak iletişimi geliştirin:

Sesli mesaj ve fakslar e-posta yolu ile alınabilirken, iPhone ve Android akıllı telefonlar aracılığı ile her yerden sorunsuz şekilde telefon görüşmesi yapılabilir. Uzak ofisler ve yönlendirilmiş telefon numaralarını sisteme entegre ederek tasarrufu sağlarsınız. Windows işletim sistemi üzerinde çalışan 3CX telefon sistemi diğer PBX’lerin yerini alarak standart ve popüler tüm SIP telefonları destekler.

VoIP servis sağlayıcıları ya da geleneksel telefon hatları için VoIP gatewayleri kullanarak görüşme yaparken tasarruf sunar.

3CX web tabanlı yönetimi kullanmak çok kolaydır. Hatları sistemde tanımladıktan sonra SIP tabanlı tüm ekipmanların otomatik kurulumu seyredersiniz. Donanım tabanlı eski PBX sistemleri kısıtlamalarını ortadan kaldırarak maliyetleri önemli ölçüde azaltın ve şirketi daha verimli ve rekabetçi hale getirecek gelişmiş iletişim özellikleri ekleyin.

Birleşik Mesajlaşma Durum Göstergeleri ile Verimlilik Artırır

Windows için 3CX telefon sistemi, sesli mesaj, faks ve e-posta gibi özellikleri birleştirerek bütünleşik haberleşme (United Communication) teknolojisini basite indirgiyor. 3CX telefon sistemiyle çalışanlar kolaylıkla diğer kullanıcıların durumlarını görebilir ve gereksiz aramaları veya aktarmaları engelleyebilir. Durum ayarları, 3CX MyPhone kullanıcı portalında herhangi standart tabanlı IP telefon gibi gösterilir. Ayrıca 3CX, kullanıcının gelen kutusuna bu özellikleri sunarak sesli mesajı ve faksları e-posta ile birleştirir.

Mobiliteyi Artırma ve Uzaktan Çalışma için Yetkilendirme

3CX, mobiliteyi artırarak ve uzaktan çalışma izni vererek kullanıcıya tam bir özgürlük verir. 3CX telefon sistemi kullanıcılara tam hareketlilik ve özgürlük uzantısı veren web tabanlı bir kullanıcı portalını da içerir.

3CX Web Tabanlı Konsol üzerinden Telefon Sistemi Yönetimi

3CX sayesinde ağ yöneticileri, klasik PBX’lerin kolay yönetilemeyen arayüzlerinden ve uzman desteği aramaktan kurtuluyor. Web tabanlı konsol ile birlikte yöneticiler dahililer oluşturabilir ve herhangi bir desteğe ihtiyaç duymadan PBX konfigürasyonunda değişiklikleri yapabilir.

Lider SIP Ürünlerinin Çalışabilirliği Test Edin

3CX, işletmelere ürün seçme özgürlüğünü vererek farklı ekonomik ölçeklerdeki kullanımlar için esneklik sağlar. Popüler ve Lider SIP telefonlar, VoIP Gatewayleri ile birlikte çalışılırlığı test edilmiş ve otomatik kurulumu için gerekli tanımları sağlanmıştır.

Son olarak 3CX MyPhone ile Windows telefon kullanmanın kolay yolu

3CX MyPhone, herhangi bir Windows veya Mac masaüstü uygulaması gibi kurulan web tabanlı bir yardımcı programdır. 3CX MyPhone dahili kullanıcılara çağrı aktarma, yönlendirme, başlatma veya şifreyle girilen bir telefon arayüzü üzerinden sürükle bırak yoluyla çağrı bekletme için kolay bir yol sunar. 3CX VPN Tunnel özelliği sayesinde meslektaşlarınız başka bir ofisteyken bile onların durumlarını görüntüleyebilirsiniz ve sesli posta etiketlerini ve gereksiz telefon konuşmalarını önleyebilirsiniz.